Skip Navigation Links
Ekoškolka

Digitální učební materály

Za účelem systematické podpory vzdělávání na základních školách v České republice vznikla v rámci operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost nová oblast podpory 1.4 – Zlepšení podmínek pro vzdělávání na základních školách. Tento projekt je znám také pod názvem EU peníze školám. Cílem projektu je zlepšit podmínky na základních školách, a tak zkvalitnit základní vzdělávání. Podpořenými cílovými skupinami jsou žáci a pedagogičtí pracovníci základních škol. Výše dotace se odvíjí od velikosti školy a počtu žáků. Podrobnosti.

Zde pro Vás připravujeme nabídku DUMů z oblasti předmětů vyučovaných na naší škole. Již brzy zde budete moci využít ke vzdělávání pomocniky do předmětu Matematika, Jazyk český, Informatika, Jazyk anglicky, Člověk a svět, Hudební výchova, Dopravní výchová.

Účast na projektech:

• LEAF certifikát (dokument acrobat reader 269kB)
  • Les ve škole (dokument acrobat reader 4129kB)
  • Ekoškola (dokument acrobat reader 518kB)
  • Zelená škola (dokument acrobat reader 487kB)
  • Počasí:

Klikni sem, zvětšení Panda 2017