Skip Navigation Links

Vloženo: 17.10.2017

Papír 2017

Vloženo: 16.10.2017

Informace k čípu do jídelny

Vyúčtovaní stravného a informace k čípu do jídelny zde(dokument acrobat reader)

Vloženo: 26.6.2017

Informace pro rodiče přijatých dětí do MŠ

Prosíme rodiče přijatých dětí, aby si v MŠ vyzvedli evidenční list a pokyny k platbě stravného a školného, variabilní symboly dětí zde.

Aktualizováno: 27.6.2017

5.den plavby

Huráááááááá domů!
Už jenom pobalit a jedeme domů. Tak ahoooj! Vaši miláčci.
ŠVP den pátý

Vloženo: 19.5.2017 22:30

4.den plavby na Morávku

A je to tu!
Konečně jsme se dočkali. Autobusy dorazily včas a my jsme vyrazili směr Štramberk. Počasí nám přálo. Navštívili jsme Štramberskou trubu, jeskyni Šipka, místní náměstí, kde jsme si nakoupili pravé štramberské uši a spoustu suvenýrů pro sebe i své blízké. Nejvíce na nás zapůsobilo minizoo, kde nás pán seznámil s plazy, ještěry, rybami a jinými zajímavými živočichy. Dokonce jsme se mohli vyfotit s hadem na krku. Unavení jsme se vrátili zpět na Morávku a po večeři jsme vyrazili s baterkami za pokladem. Zítra nás čeká balení a těšení se domů. Tak se mějte hezky a zítra nás máte doma. Vaši miláčci.
ŠVP den čtvrtý ŠVP den čtvrtý ŠVP den čtvrtý ŠVP den čtvrtý ŠVP den čtvrtý ŠVP den čtvrtý ŠVP den čtvrtý

Vloženo: 19.5.2017 10:25

3.den plavby

Milí rodiče,
máme za sebou 3. den naší pirátské plavby. Paní učitelky nám nazdobily trička pirátským motivem a my jsme si vyrobili pirátské šátky. Nejstarší skupina dětí navštívila centrum obce Morávka, zatímco mladší si vyzkoušela minigolf a nejmladší tvořila v lese obrázky ze šišek. Na večer má nejstarší skupina připravený program "Pod tmavým nebem plným hvězd", kde mají možnost zhlédnout dalekohledem noční oblohu. Už se těšíme na zítřejší výlet na Štramberk. Dobrou noc! Vaše zlatíčka
ŠVP den třetí ŠVP den třetí ŠVP den třetí ŠVP den třetí

Vloženo: 17.5.2017 22:25

2.den plavby na Morávku

Dnes nás probudilo sluníčko. Opět jsme si hráli na piráty. Dopoledne jsme se byly projít do přírody, kde jsme si krátce zopakovali co ní víme. Po malém odpoledním odpočinku jsme vyrazili do lesa, kde jsme stavěli domečky, hráli různé hry a soutěžili jsme. Naučili jsme se pirátskou písničku a jako každý správný pirát jsme si vlastnoručně vyrobili mapu ostrova pokladu. Den jsme ukončili zábavnou soutěží "MISS ŠVP",které se zúčastnily hlavně holky ze 4. a 5.třídy. My ostatní jsme je usilovně povzbuzovali. Mějte se hezky! Vaši miláčci.
ŠVP den druhý ŠVP den druhý ŠVP den druhý ŠVP den druhý ŠVP den druhý ŠVP den druhý

Vloženo: 16.5.2017 21:20

1.den plavby

Na Morávku jsme dojeli v pořádku. Po vybalení věcí jsme se seznámili s okolím hotelu. Na oběd nás překvapil lodní kuchař výbornou svíčkovou, která nám dala sílu a energii se proměnit v piráty. Tuto energii jsme využili k výrobě pirátské vlajky a k hrám v přírodě. Už dnes se těšíme co všechno si budeme moct zapsat do svých lodních deníků. Zdravíme doma! Vaši miláčci
ŠVP den první ŠVP den první ŠVP den první ŠVP den první ŠVP den první ŠVP den první

Vloženo: 15.5.2017 22:25

Zápis do 1. třídy

Rozhodnutí o přijetí žáků do 1. třídy pro školní rok 2017/2018
výsledky.

Vloženo: 19.4.2017

PLATBA ŠKOLNÉHO

Úplata za zájmové vzdělávání za žáka ve ŠD činí 150,- Kč za jeden měsíc a proběhne pouze bezhotovostním platebním stykem a to:
a) jednorázovým platebním příkazem:
• na měsíc 150,- Kč do 20. daného měsíce
• platba za září – prosinec 600,- Kč – do 20. 9
• platba za leden - červen 900,- Kč - do 20.1

b) trvalým příkazem k 20.dni daného měsíce
Platby jsou zasílány na

účet č.2901044675 / 2010 . Variabilní symbol bude osobní číslo žáka (sdělí ved.vychovatelka).

Ve zprávě pro příjemce bude uvedeno: ŠD jméno a příjmení žáka.

Vloženo: 26.8.2016

U P O Z O R N Ě N Í

Oznamujeme Vám, že od 15. 8. 2016 dochází v naší organizaci ke změně čísla bankovního účtu. Od 15.8.2016 číslo účtu pro Základní školu a Mateřskou školu Havířov - Životice Zelená, příspěvková organizace je

2001044637/2010 vedený u Fio banky.

OZNÁMENÍ PRO RODIČE

ZMĚNA BANKOVNÍHO ÚČTŮ ŠKOLY Ředitelka Základní školy a Mateřské školy Havířov - Životice Zelená, příspěvková organizace oznamuje, že od 15.8.2016 dochází ke změně čísla bankovního účtů. Při platebním styku používejte toto číslo účtů:

Provozní účet- platba školného
Školní družina, Mateřská škola učt č.: 2901044675 / 2010

Ke zrušení stávajícího účtů dojde k 30. 9. 2016.

Mgr. Blanka Helštýnová, ředitelka školy

Vloženo: 22.8.2016
Účast na projektech:

• LEAF certifikát (dokument acrobat reader 269kB)
  • Les ve škole (dokument acrobat reader 4129kB)
  • Ekoškola (dokument acrobat reader 518kB)
  • Zelená škola (dokument acrobat reader 487kB)
  • Počasí:

Klikni sem, zvětšení Panda 2017